Sklep internetowy

Wiele nowoczesnych firm posiada na swoich stronach internetowych aplikacje, które służą im jako sklep internetowy. Dzięki niemu czerpią dodatkowy, a często główny dochód z prowadzonej działalności.

Coraz więcej ludzi korzysta z Internetu. Powoduje to, że firmy przenoszą swoją działalność również do świata wirtualnego. Dla klientów to duża wygoda – we własnym domu mogą zapoznać się z ofertą, dokonać zakupu i za niego zapłacić, a następnie poczekać na zamówiony produkt. To także wielka oszczędność czasu, który jak wiadomo jest cenny i którego zawsze nam brakuje. Bez wychodzenia z domu można nabyć praktycznie wszystko.

GCI oferuje stworzenie i umieszczenie takiej aplikacji na Państwa stronie. Sklep internetowy posiada kilka cech, które odróżniają go od pozostałych elementów zamieszczonych w serwisie.  Daje on Państwu takie możliwości jak:

  • wprowadzanie własnych produktów do aplikacji
  • edycja istniejących produktów: zdjęcie, opis, cena, waluta
  • rejestracja nowych klientów

Sklepy internetowe budujemy w oparciu o sprawdzone szablony, które wielokrotnie testowaliśmy. Dzięki temu macie Państwo gwarancję poprawnego działania aplikacji przez cały czas.Strony WWW

Pomożemy Ci zaistnieć w sieci

od najprostszych stron po rozbudowane portale, skrypty, CMS

Aplikacje

Niemożliwe do realizacji? Nie dla nas!

aplikacje flash, skrypty, programy

Branding

Wiemy jak kreować wizerunek

logo, reklamy, działania marketingowe

Newsletter

najświeższe informacje z GCI

Sklep komputerowy GCI

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych
do naszego sklepu komputerowego
Suchy Las, ulica Obornicka 149