Strona wizytówka

Strona www jest Państwa wizytówką w Internecie. To, co na niej zobaczy potencjalny klient, będzie decydować, czy zapozna się z ofertą i z niej skorzysta. Własny serwis jest kanałem informacyjnym, za pomocą której mogą się z Państwem skontaktować  przyszli i obecni klienci. Tu też znajdują się informacje o firmie, referencje czy bieżące wiadomości o nowych projektach.

Aby strona dobrze się prezentowała w sieci, musi zostać odpowiednio zaprojektowana i zbudowana. To nie tylko grafika i treść, ale również umiejętne rozplanowanie tych dwóch elementów, by zachęcały potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą. Ważne, aby w serwisie znalazły się takie informacje jak:

  • zakładka o firmie – jej profilu działalności, osiągnięciach
  • informacje kontaktowe, które zachęcą do odwiedzenia siedziby firmy, zatelefonowania czy napisania e-maila
  • wskazówki dotyczące dojazdu, mapka
  • lista produktów lub usług świadczonych przez Państwa firmę, dotychczasowi klienci i ich rekomendacje

Każdą powierzoną nam stronę wykonujemy według najnowszych standardów w3c, css i xhtml. Dajemy gwarancję, że będzie ona dostępna w Internecie o każdej porze i z każdego miejsca na świecie. Serwis powinien być przejrzysty i łatwy w nawigacji, by klient się nim zainteresował. Musi też być prosty w obsłudze dla użytkownika końcowego.

Użytkowników końcowych traktujemy tak, jakby nie chcieli spędzać wiele czasu przy komputerze. Z tego powodu strona internetowa musi w szybki sposób przekazywać istotne dla biznesu informacje, umożliwiając jednocześnie kontakt z firmą – telefonicznie lub mailowo.

Jeśli byliby Państwo zainteresowani najnowszymi technologiami lub sposobami tworzenia stron www, zapraszamy na niezobowiązującą rozmowę. Prosimy o Kontakt.Strony WWW

Pomożemy Ci zaistnieć w sieci

od najprostszych stron po rozbudowane portale, skrypty, CMS

Aplikacje

Niemożliwe do realizacji? Nie dla nas!

aplikacje flash, skrypty, programy

Branding

Wiemy jak kreować wizerunek

logo, reklamy, działania marketingowe

Newsletter

najświeższe informacje z GCI

Sklep komputerowy GCI

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych
do naszego sklepu komputerowego
Suchy Las, ulica Obornicka 149